України, що полягли у різні періоди історії.
України, що полягли у різні періоди історії.
Учні 6 класу (класний керівник Стець Валентина Миколаївна) – Братську могилу на цвинтарі с. Шепетин. В часи Другої світової війни захисники села, серед яких відомі імена Федора Салтикова та Кузьми Власова, полягли у бою з німецькими окупантами. Прізвище ще одного червоноармійця,який похований на цвинтарі в с.Шепетин в Братській могилі Борис Хлистюк. Родом з Демидівщини. Загинув в червні-липні 1941- го року біля села Ст.Миколаївка. Перепохований в с.Шепетин у 1972 році.
Учні 7 класу(класний керівник Дворніченко Катерина Віталіївна) – могилу у лісі між селами Шепетин і Стара Миколаївка. За однією з версій, у 1941 році йшли на схід біженці. Налетіли німецькі літаки та розбомбили вщент всю колону мирних жителів. Старожили розповідали, що трупами була встелена вся дорога між Шепетином та Ст.Миколаївкою. Більше всього, що їх там усіх поховали. За іншою версією, там поховані радянські солдати Попеля, але бої були в інших місцях, ближче до Смиги.
Учні 8 класу( класний керівник Нікітюк Тетяна Олександрівна) - могилу воїна УПА Андрія з села Верба. В селі Андруга була криївка, в якій перебувало кілька повстанців. У 1947 році, на одній з акцій Андрій був поранений та лікувався в цій криївці. Коли рана загоїлася, то Андрій помер від запалення легенів та був уночі таємно похований на Забродді.
Учні 9 класу(Кравцова Юлія Олександрівна) - Братську могилу на Забродді. Там поховані пацієнти психіатричної лікарні, викладачі Білокриницького лісоколеджу, в’язні Кременецької в'язниці, кременецька інтелігенція. Розстріляні в різні роки більшовиками, німцями та поляками.